Hakkımızda

Reklam alanında kapsamlı ve sınırsız hizmet sunuyoruz

Vizyonumuz, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, müşterilerimizin iş hedeflerine uygun, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik üretimler gerçekleştirirken, 35 yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimimizi, yaratıcılığımızla birleştirerek, reklam alanında kapsamlı ve sınırsız hizmet sunmak. Müşterilerimizin istek ve beklentileriyle, yaratıcılığımızı aynı noktada buluşturmak.

Misyonumuzu oluşturan değerlerimizi koruyarak üretimlerimize devam etmek, yaratıcılığımızı markalaştırmak. Norm Ajans imzasını nitelikli işlerin altına atmayı sürdürürken, müşterilerimizin ve üretimlerimizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak.

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyetine gerektiği önemi vermek, dinlemek, anlamak, empati kurmak, ekip çalışmasının gücüne inanmak, karşılıklı kazan-kazan ilişkisini kurmak, müşterilerimizin iş hedeflerine uygun üretimler gerçekleştirmek, yeniliklere açık olmak, nicelikten çok niteliğe değer vermek.

Sizin için

Müşterilerimizin hedef kitlesine, ürün, marka ve hizmetlerinin tanıtımını sağlamak, tanınırlığını arttırmak, rakiplerinden ayırt edilmesini sağlamak, satışını arttırmak amaçları doğrultusunda yapılabilecek tüm tanıtım ve reklam faaliyetlerini alanlarında uzman ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirmek.

Neler Yapıyoruz

Markanız için seçtiğiniz isimden ve amblem-logonuzdan başlayarak hedef kitlenize daha ekonomik hızlı ve etkili ulaşmanın yollarını aramak. 35 yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimimizi, yaratıcılığımızla birleştirerek, reklam alanında kapsamlı hizmet sunmaya ve çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Referanslarımızdan Bazıları

Bizimle iletişime geçin

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bize yazabilirsiniz.

İletişim Bilgileri