Hizmetlerimiz

Sizin için yapabileceklerimiz

35 yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimimizi, yaratıcılığımızla birleştirerek, reklam alanında kapsamlı hizmet sunmaya ve çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin hedef kitlesine, ürün, marka ve hizmetlerinin tanıtımını sağlamak, tanınırlığını arttırmak, rakiplerinden ayırt edilmesini sağlamak, satışını desteklemek amaçları doğrultusunda yapılabilecek tüm tanıtım ve reklam faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

about-image

Grafik Tasarım

Tanıtım faaliyetlerinizde ve tutundurma çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz tanıtım aracının, amacına uygunluğu ve uygulanabilirliğinde seçilen yöntemlerin ekonomikliği önemlidir. Masaüstü yayıncılık ve basılı medya dünyasında hedef kitlenizi anlatmak istediklerinizi görsel sanatların temel ilkelerini dikkate alarak özgün grafikler oluşturmak öncelikli amacımızdır. Logo, Kurumsal Kimlik, Gazete ve Dergi İlanı, Kartvizit , Davetiye, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Afiş, El İlanı, Broşür, Katalog, Insert, Cepli Dosya, Klasör, Ürün Ambalajları ve Etiketleri, Dergi, Gazete, Kitap, Indoor - Outdoor Reklamlardaki tüm uygulamalarda Grafik Tasarım Hizmetlerimizle yanınızdayız.

Ofset Hizmetleri

Matbaa hizmetini alırken de satarken de biliriz ki "Miktar arttıkça birim maliyet düşer." Bu bilgi günümüzde matbaa teknolojisinde gelişmelerle birlikte farklı bir hal alarak Organize Matbaacılık anlayışını gündeme getirmiştir. Normajans Matbaacılık ve Reklamcılık olarak bizlerde kaliteden ödün vermeden, baskısı gerçekleşecek işin en uygun üretim biçimini bekler ve minimum maliyetle ortaya çıkartırız. Düşük maliyet ve hızlı üretim ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar sayesinde müşterilerimizin sektörlerinde rakiplerine üstünlük sağladıklarını da biliriz. Organize Matbaacılık anlayışıyla Kurumsal firmalara ve ajanslara hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Fotoğraf ve Video

Fotoğraf ve video çekimi yapan bir firma olarak pek çok sektörde çekim hizmeti veriyoruz. Firmanızın reklam ve tanıtım videoları için profesyonel bir gözle destek veriyoruz. Bunun yanı sıra ürün fotoğraflarınızın çekimlerini de yapıyoruz. Fabrika ve tesislerin video ve fotoğrafları, toplantılar, organizasyonlar, etkinlikler ve benzeri için çekim ve kurgu hizmeti sunuyoruz.

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürettiğiniz mal veya hizmeti tanıtmak için yahut markanızı hedef kitlenize ulaşması konusunda kullanılan etkili tanıtım araçlarından biridir. Promosyon, ticari faaliyetlerinizde müşterilerinizle birlikte olarak bütünlük sağlar. Bu etkili tanıtım aracını kullanmamak markanız için gözlerden uzak atıl bir değer yaratmaktır.

Referanslarımızdan Bazıları

Bizimle iletişime geçin

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bize yazabilirsiniz.

İletişim Bilgileri